ПРО НАС

DESIGNER STUDIO "FREEDOM"

Студія дизайну «FREEDOM» надає повний спектр дизайнерських, поліграфічних, рекламних, друкарських та супутніх послуг в тому числі послуг з розробки веб-сайтів, Інтернет магазинів та ін., а також надає послуги фото та відео оператора, фото та відео монтажу, і багато інших послуг з якими Ви можете ознайомитись на нашому веб-сайті в розділі «Послуги».

Студія дизайну «FREEDOM» була заснована в 2018 році у м. Виноградів, Закарпатська обл., але її засновники у сфері поліграфії, друку, реклами та інших супутніх послуг працюють з 2010 року і мають неабиякий досвід в цій сфері.

Нашими послугами на кінець 2020 року скористалось понад 2000 фізичних осіб, більше 100 малих підприємств та понад 20 великих підприємств в регіоні (Закарпатська обл.) та навіть за її межами.

Нашими дизайнерами було розроблено більше 1000 різноманітних поліграфічних та рекламних макетів, створено декілька десятків логотипів в тому числі і бренд буків надруковано понад десять тисяч квадратних метрів банерної тканини, самоклеючої плівки біл-бордів тощо.

Програмісти студії дизайну «FREEDOM» розробили декілька десятків веб-сайтів, які працюють та розвиваються по сьогоднішній день. Також було розроблено декілька проектів програмного забезпечення автоматизації для малого та середнього бізнеса (кафе/ресторани).

Нам довіряють – тому ми вирішили перейти на новий рівень обслуговування наших клієнтів запустивши веб-сайт, на якому кожен зможе зробити замовлення поліграфічної продукції, замовити дизайн візитки, буклету, листівки та ін., не відвідуючи наш офіс, оплатити замовлення в онлайн режимі, та отримати його новою поштою.

Сдудія дизайну "FREEDOM"
2000 КЛІЄНТІВ
1000 МАКЕТІВ
100 ЛОГОТИПИ ТА БРЕНД БУКІВ
100 ГОТОВИХ ВЕБ-ПРОЕКТІВ
www.freestudio.com.ua

Студія дизайну «FREEDOM» працює для Вас!